• Sprawdź naszą bogatą ofertę

  trwałość i jakość, na którą Cię stać

  AgatMeble 2020-03-09T13:39:37+00:00

  POLSKI PRODUCENT MEBLI

  nasze meble produkujemy, składamy i pakujemy w Polsce

  Blog

  Cover Image

  Jak wybrać funkcjonalna komodę?

  Zakup mebli to bardzo przyjemna chwila, po trudach przeprowadzki czy remontu. Wymieniamy je również z innych powodów: kiedy znudził się nam design wnętrza, kiedy są już zniszczone i utraciły swoją funkcjonalność. Jednym z najczęściej kupowanych mebli jest komoda. Dzieje się tak ze względu na to, że znajduje ona zastosowanie w różnych pomieszczeniach.

  Więcej

  Cover Image

  Jak prawidłowo pracować przy biurku?

  Praca przy biurku to dziś dla nas właściwie codzienność. Nasi przodkowie w pocie czoła uprawiali ziemię – my garbimy się przed komputerami, nadwyrężając swoje kręgosłupy i wytężając wzrok. W związku z tym, że pozycja siedząca jest najbardziej nienaturalna dla człowieka, pracując w ten sposób, warto pamiętać o zachowaniu pewnych zasad. Dzięki temu można ograniczyć ryzyko schorzeń związanych z nieprawidłową postawą.

  Więcej

  Cover Image

  Jaką toaletkę wybrać do sypialni?

  W każdym szanującym się domu powinna być toaleta, ale nie w każdej sypialni jest toaletka. Jest to jakoś uzasadnione – w końcu zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w tej drugiej są znacznie bardziej wyrafinowane. Istnieje jednak wiele przesłanek stojących za tym, że warto umieścić w swojej sypialni toaletkę. Z pewnością przyda się ona do niejednego celu.

  Więcej

  Cover Image

  W jaki sposób ustawić biurko w pomieszczeniu do pracy?

  Pomieszczenie do pracy to przestrzeń, która musi być bardzo dobrze zorganizowana. Jeżeli z jej aranżacją nie ma żadnych problemów, sprzyja to efektywnemu wykonywaniu obowiązków. Nie od dziś wiadomo, że jednym z głównych warunków owocnej pracy jest prawidłowo urządzone stanowisko. Zasada ta obowiązuje zarówno w przypadku pracy fizycznej, jak i w przypadku pracy umysłowej.

  Więcej

  Cover Image

  Jakie oświetlenie jest odpowiednie dla toaletki do makijażu?

  Makijaż – czy to codzienny, czy to wykonywany na specjalne okazje – wymaga zarówno komfortowej pozycji, jak i odpowiedniego oświetlenia. Wygodna toaletka niweluje pierwszy z problemów. Jakie jednak lampy należy do niej dobrać  i w jaki sposób je ustawić? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej!

  Więcej

  Cover Image

  Czym się kierować przy wyborze biurka do pracy?

  Miejsce pracy powinno być przede wszystkim komfortowe i korzystne dla zdrowia. Osoby, które na co dzień spędzają wiele godzin przy biurku, często skarżą się na ból pleców. Właśnie dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiednich mebli. Mowa tutaj przede wszystkim o biurku, przy którym będzie można wygodnie wykonywać pracę przy komputerze przez wiele godzin.

  Więcej

  Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
  Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
  ?